Unban LilG.

In jos

Unban LilG.

Mesaj Scris de LILGEE la data de Dum Noi 16, 2014 9:26 am

Nick-ul tau din joc: LilG.
Level detinut: 3
IP-ul tau: e dinamic
Adminul care te-a banat: 1Time
Motivul pentru care ai primit ban: aim
Data la care ai primit ban: azi
Data la care a expirat ban-ul: intr-o luna
O explicatie: Eram la DM event, toata lumea tipa pe /lc cum ca as avea aim, iar 1Time se ia dupa ei. Doar prin faptul ca sunt bun la capitolul asta, generez aceste pareri. Lumea nu a jucat pe servere deathmatch straine, unde 3/4 din server ma face. Daca eu am aim, acolo aia ce au? Am mai avut incidente d-astea pe versiuni anterioare ale samp-ului, unde era lagshooting. Acolo pot intelege, ca oamenii daca sunt prea buni, sunt considerati hackeri, dar la sync-shooting...? Acum consta, pur si simplu, intr-o manevrare buna a mouse-ului, ca doar nu trebuie sa stii unde sa tragi acum ca sa lovesti; tragi in skin ca la orice alt joc. Nu am sa implor unban, insa este dat pe nedrept. Nu am nimic de castigat daca folosesc hackuri sau alte prostii, e doar un joc, nu o sa-mi stric distractia. Am 4 ani experienta SAMP, de ce as face asta? Daca se poate sa ma intorc pe server, se poate, daca nu... sunt si servere unde oamenii pur si simplu accepta ideea ca sunt si altii mai buni ca ei, si admini carora nu le vine sa tasteze /ban X dupa ce au fost omorati de catre ei.
Link catre reclamatie: ?
Poza cu dataiile ban-ului:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
LILGEE
Member
Member

Data de inscriere : 11/11/2014

Sus In jos

Autorul acestui mesaj a fost eliminat din forum. - Afisati mesajul

Re: Unban LilG.

Mesaj Scris de LILGEE la data de Dum Noi 16, 2014 9:59 am

Tu iti dai seama ca aimtestul detecteaza pe oricine care reuseste sa puna o tinta pe cineva cu succes, nu? "Aim clar zboara" serios? Nu am sa incep acum cu laudele despre mine. Zic doar ca e o dovada care arata ca stiu cum sa pun o amarata de tinta pe cineva. O dovada falsa, in privinta faptului ca as avea aim.

Daca as avea, de ca m-as mai chinui sa cer unban? As trai cu ideea ca am fost prins si cu asta ba asta.

Se repeta istoria ca data trecuta cand primisem ban, acum ceva timp in urma, cu acelasi "aimtest" care iti da impresia ca oricine care stie sa traga are aim.

Daca te duci pe servere deathmatch, cu oameni care stiu sa traga, ai primi spam de la asa ceva.

Asta e. Imi cer scuze ca ti-am stricat reputatia de jucator talentat de pe server.

Pace.
LILGEE
Member
Member

Sus In jos

Mesaj Scris de LILGEE la data de Dum Noi 16, 2014 10:23 am

Ai admin level 1 si te crezi deasupra tuturor? Mai incearca...

Tupeu? Nah, se numeste exprimare. Vrei sa-ti pup talpile cum fac alti playeri ce plang pe topicuri de unban? Dezobisnuieste-te de asa ceva, exista si altii cu picioarele pe pamant.

Se vede clar ca este dovedit ceva fals. Daca ai fi langa mine in momentul in care ma jucam, crede-ma, ti-ai retrage cuvintele, si ti-ai face alta parere.

In orice caz, mult noroc in continuare, sper sa ajungi sus de tot.
LILGEE
Member
Member

Sus In jos

Mesaj Scris de Jamal la data de Dum Noi 16, 2014 10:42 am

Pe ce cont ai mai fost banat ? Se vede clar in video ca ai aim

Jamal
Administrator
Administrator

Data de inscriere : 07/06/2014
Varsta : 25
Localizare : Poiana Mare

http://lakers.forumz.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de LILGEE la data de Dum Noi 16, 2014 12:32 pm

Nu stiti nimic si comentati. Rau am facut ca m-am intors. Au ramas la fel lucrurile.
LILGEE
Member
Member

Sus In jos

Mesaj Scris de Jamal la data de Dum Noi 16, 2014 12:51 pm

Ban-ul ramane permanent, daca vrei unban scrie /preturi in joc
Topic Closed

Jamal
Administrator
Administrator