Sugestie Hitman

In jos

Sugestie Hitman

Mesaj Scris de McFrost la data de Lun Ian 05, 2015 2:41 pm

Nick in joc: McFrost
Detalii sugestie:
1) In primul rand vreau sa va propun o idee.Ideea consta in update-ul armei Sniper si anume: Cand un Hitman trage cu sniper intr-un jucator sa ii dea kill instant, nu sa ii scada doar jumate hp, ma gandesc ca asa e logic si in viata reala, cu Sniper tragi 1 glont si e mort omul.
2) Propun sa fie scoase 2x Comet de la spawn Hitman si sa le inlocuiasca cu un NRG-500 si cu un FCR-900.
Cu ce ajuta sugestia?:
Sugestia 1: Ar ajuta mult un Hitman pentru a indeplini un contract si mai ales sa il indeplineasca Silent.Trage 1 glont si indeplineste contractul.Asa trebuie sa traga 2-3 gloante, poate mai si rateaza si sunt mici sansele sa indeplineasca contractul pentru ca jucatorul poate fugii.
Sugestia 2: Doar Comet si Heli la spawn sunt putine, ma gandesc ca 2 motoare in locul a 2 masini nu e mult si ar ajuta pe Hitmani sa se deplaseze mai repede si mai usor la tinta.
McFrost
Member
Member

Data de inscriere : 04/01/2015

Sus In jos

Re: Sugestie Hitman

Mesaj Scris de Jamal la data de Lun Ian 05, 2015 2:49 pm

1. Contra - In realitate daca ii tragi cu sinperul in picior sau alt membru, nu moare deci ar trebui facut cand primeste lovitura cu sniperul in cap sau piept sa moara ceea ce nu cred ca se poate face. Daca esti un hitman bun nu are voie tinta sa scape cand il ataci silent, trebuie sa stii sa o faci si multe alte detalii.
2. Contra - De ce ai zis NRG 500 si nu ai zis freeway sau sanchez ? Toate vehiculele de pe server sunt puse cu un scop nu sunt puse pt ca asa am vrut eu, tu sau altu. Vehiculele care sunt in momentul de fata sunt destul de rapide. Iar acele motoare le poti cumpara de la dealership

Jamal
Administrator
Administrator

Data de inscriere : 07/06/2014
Varsta : 26
Localizare : Poiana Mare

http://lakers.forumz.ro

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum